התוצאות מדברות בעד עצמן

עם המון התמדה ומחויבות לתהליך עשרות כבר הצליחו להגיע לתוצאות המושלמות שעלהים הם חלמו.

בואו גם אתם להנות משגרת חיים בריאה, תזונה נכונה והכי חשוב להגיע לתוצאה של גוף מושלם בדיוק כמו שאתם רוצים.

איליה עבר תהליך של הורדה במשקל וחיטוב בתכנית מסודרת בה היה לו ליווי צמוד כולל המלצה לתפריט ותכנית אימונים מסודרת. איליה השתמש במוצרי הרבלייף כתוספי תזונה גם כדי להגיע לכמות החלבון שהוא צריך בכדי לבנות מסת שריר .
איליה הצליח ב-4 חודשים להוריד 13 קילו ממשקלו ו-20 אחוז שומן !!!

נינט עברה תכנית ליווי אונליין ל-8 שבועות בה קיבלה גם ליווי יומיומי וגם תכנית אימונים מסודרת והצליחה בחודשיים לרדת 6 קילו ו9- אחוז שומן
נינט מעידה: “הצלחתי בתהליך לרדת במשקל וגם להנות מהדרך בזכות המאמן שלי גיא ובזכות המוצרים של הרבלייף”.

בת אל התחילה תכנית ל-8 שבועות והמשיכה לאחר מכן לעוד 4 חודשים עם ליווי צמוד וכח רצון אדיר והתמדה הצליחה בחצי שנה להוריד 20 קילו ולא פחות מ-13 אחוז שומן.
בת אל ממשיכה להשתמש במוצרים של הרבלייף כבר 3 שנים ושומרת על התוצאה שלה שזה ראוי לכבוד והיום היא מלווה המון לקוחות ויצרה לעצמה גם הכנסה נוספת.

שמחה עשתה את תוצאת העשור וירדה בתהליך עם ליווי צמוד במשך שנה וחצי 80 קילו עם המון כח רצון והתמדה לאורך זמן שמחה הצליחה לעשות את הבלתי יאומן!!
כיום שמחה היא מקור השראה להמון נשים אשר רוצות לרדת במשקל.

רון הוא ספורטאי אשר הגיע אלי עם מטרה אחת ברורה  – לרדת במשקל ולהתחטב כדי להפוך להיות ספורטאי יותר טוב .רון הצליח ב4 חודשים להוריד 14 קילו ממשקלו.

עם הרבה עבודה קשה רון סיגל לעצמו הרגלים נכונים לחיים ולא רק לספורט וכיום הוא מעיד שהוא מרגיש הרבה יותר טוב גם במגרש וגם מחוצה לו,הביטחון שלו גם עלה בעקבות התוצאה שלו .

סניר אשר מתגוררת באילת נכנסה לתכנית עם מטרה קצת שונה –היא רצתה לעלות במשקל אבל ללא עליה גדולה באחוז השומן וזאת מטרה לא קלה.
כמו שאתם רואים סניר עלתה 15 קילו בשנתיים עם תכנית אימונים המבוססת על אימוני כח ותפריט מסודר היא גם הצליחה לעלות את מסת השריר שלה משמעותית תוך כדי שמירה על אחוזי שומן נמוכים.

סניר משתמשת במוצרים של הרבלייף גם לאחר ההגעה לתוצאה וסיגלה לעצמה הרגלים נכונים ושומרת על התוצאה שלה גם היום.

Shopping Cart